GlobalSM — agencja marketingu zintegrowanego świadcząca usługi z szeroko rozumianego BTL-u i shopper marketingu dla największych światowych i rodzimych marek, stawia na komunikację PR. Od grudnia br. za działania komunikacyjne i wizerunkowe odpowiada Brief me.

Zespół Brief me w ramach współpracy zajmie się przygotowaniem i realizacją strategii komunikacji GlobalSM. Będziemy odpowiedzialni za m.in. media relations, pozycjonowanie ekspertów oraz doradztwo wizerunkowe.

W obszarze tych działań nasza agencja odpowiedzialna będzie za kompleksową obsługę kontaktów z dziennikarzami mediów marketingowych, biznesowych oraz branżowych.

Rozpoczęcie działań PR przez GlobalSM jest elementem sukcesywnie wdrażanej nowej strategii rozwoju spółki. Wybór Brief me jest wynikiem wcześniejszych, wspólnych doświadczeń oraz zrozumienia potrzeb GlobalSM, a także proklienckiej postawy osób odpowiedzialnych za obsługę klienta po stronie Brief me.

Aneta Gałka, PR Director, Brief me, która w poprzedniej agencji PR miała również okazję współpracować z GlobalSM, wspólnie z zespołem czuwa nad realizacją prac oraz zapewnia wsparcie strategiczne klienta.

GlobalSM to agencja marketingu zintegrowanego świadcząca usługi z szeroko rozumianego BTL-u i shopper marketingu dla największych światowych i rodzimych marek. Firma kompleksowo podchodzi do realizowanych projektów, umiejętnie łącząc dla swoich klientów kompetencje z zakresu trade i brand marketingu. W portfolio Global Shopper Marketing znaleźli się tacy gracze jak m.in.: Heineken, Red Bull, Grupa Żywiec, IKEA, GSK, Hochland, Powerade, STOCK, Żabka, Electrolux, Eurocash, Nestle, MGA, IPN, Techmatik, Coca-cola, PepsiCo i wiele innych.