Farma Iluzji powierzyła naszej agencji promocję największego w Polsce Festiwalu Sztuki Iluzji, który odbył się w terminie od 15 do 17 lipca 2022 r. Brief me było odpowiedzialne za uplasowanie wydarzenia m.in. w mediach ogólnopolskich, parentingowych i regionalnych.

Organizatorem wydarzenia był Park Edukacji i Rozrywki – Farma Iluzji. Jest ona miejscem wyjątkowym, rzeczy niemożliwe, stają się tam możliwe. Co istotne, jest to jedyny w Polsce park sensoryczny osadzony w świecie iluzji. Farma Iluzji to wyjątkowa kompozycja atrakcji dla dzieci i dorosłych, edukacji podanej w przyjaznej formie oraz wyjątkowego miejsca do zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu. Zlokalizowana jest w Dolinie Rzeki Okrzejki w otoczeniu ogromnych lasów, w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Lublinem.

Brief me odpowiadało m.in. za stworzenie i dystrybucję materiałów prasowych, kontakt z dziennikarzami, stworzenie listy redakcji, które były zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu oraz ich zaproszenie. Ponadto służyło doradztwem w sprawie pozostałych działań.  

W trakcie trwania współpracy w mediach ukazały się artykuły m.in. na łamach: Super Express Warszawa, Party, Tygodnik Płocki, radioplus.pl, cozadzien.pl, mjakmama24.pl, warszawa.naszemiasto.pl, lubelski.pl, lsl-lublin.pl oraz wzmianki w audycjach radiowych, m.in. na antenie: Trójki Polskiego Radia, Jedynki Polskiego Radia, Czwórki Polskiego Radia, Radia Rekord, Radia Radom oraz SuperNova Warszawa.

Dziękujemy za zaufanie! Magicznie było z Wami współpracować 🙂