Do grona klientów Brief me dołączyła Liva Park – wyjątkowa na tle Polski inwestycja na Mazurach, łącząca ekskluzywny glamping oraz osiedle willi. W ramach współpracy agencja realizuje strategię komunikacyjną w mediach społecznościowych marki oraz odpowiada za promocję płatną profili.

Brief me odpowiedzialna jest za przygotowanie oraz wdrożenie strategii działań na kanałach social media, a także za doradztwo komunikacyjne. Realizuje również kampanie płatne w social mediach. W przyszłości planowane jest rozwinięcie współpracy o działania PR-owe oraz współprace z influencerami.

Agencja za zadanie ma nie tylko promocję powstającej inwestycji, ale także podkreślenie faktu, że powstaje ona w zgodzie z architektoniczną tradycją Mazur Zachodnich, czyli dawnych Prus Górnych (Oberlandu).

Kanały Liva Park w social mediach mają charakter promocyjny oraz edukacyjny.

Liva Park to wyjątkowa inwestycja wpisana w krajobraz Mazur Zachodnich. Znajduje się na terenie gminy uzdrowiskowej Miłomłyn. W 2023 roku zaplanowane jest otwarcie jej pierwszej części, m.in. 6 tematycznych, luksusowych namiotów glampingowych oraz strefy dla dorosłych, czyli Lisiego SPA, a także wypożyczalni kajaków, rowerów i najróżniejszych pojazdów dla najmłodszych.

W 2024 roku zaplanowana jest rozbudowa parku o 32 działki, na których powstaną całoroczne domki wpisane w krajobraz dawnego Oberlandu.

Poza rozwojem inwestycji właściciele Liva Park angażują się w promocję regionu Mazur Zachodnich oraz jego historię, a także wspierają inicjatywy związane z ochroną lisów w Polsce i promują pozytywne nastawienie do tych pożytecznych zwierząt