W kwietniu br. firma MGA Entertainment Poland producent m.in. takich zabawek jak L.O.L. Surprise™, czy Rainbow High™ po raz pierwszy rozpoczyna współpracę z agencją PR w celu wzmocnienia swojej obecności w mediach oraz zwiększenia rozpoznawalności marki. Do tego zadania spółka MGAE Poland wybrała Brief me.

MGA Entertainment jest jedną z najszybciej rozwijających się i największych prywatnych firm zajmujących się zabawkami oraz rozrywką na świecie. Firma tworzy innowacyjne, zastrzeżone i licencjonowane produkty konsumenckie oraz rozrywkowe, w tym zabawki, gry, lalki, odzież, elektronikę użytkową, elementy wystroju domu, artykuły papiernicze, artykuły sportowe, filmy i seriale telewizyjne. Rodzina MGA obejmuje wielokrotnie nagradzane marki, takie jak L.O.L. Surprise!™, Little Tikes®, Rainbow High™, Shadow High™, Miniverse™ i Baby Born®.

Agencja Brief me odpowiedzialna jest za przygotowanie strategii działań komunikacyjnych oraz za jej wdrożenie, a także za media relations. Brief me odpowiada również za rozbudowanie rozpoznawalności marki na polskim rynku oraz zwiększenie jej widoczności w mediach.  Współpraca umożliwi także efektywną komunikację spółki z grupą docelową oraz skuteczną promocję produktów i usług.

Współpraca została nawiązana w wyniku rekomendacji. Ze strony agencji Brief me za prowadzenie działań PR odpowiada Aneta Gałka, PR Director wraz z zespołem ekspertów.